projektpraca.eu

Doradca ds. OZE w sektorze biznes

4 Eco sp. z o.o.
  • Dodano: 14 kwietnia 2021
  • Ważna do: 28 kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy

4 ECO Sp. z o.o. ,  jedna z największych firm w Polsce zajmujących się dystrybucją i instalacją fotowoltaiki oraz źródeł ciepła poszukuje:

Miejsce pracy- Kielce

Zadania:

- pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym terenie;

- realizacja celów sprzedażowych firmy;

- zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta;

- dbanie o dobre imię i renomę pracodawcy.

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży Odnawialnych Źródeł Energii- mile widziane,
- posiadanie własnych zespołów sprzedażowych ? mile widziane,
- umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientem,

- zdolności negocjacyjne i interpersonalne,

- motywacja w działaniu oraz nastawienie na sukces,

- znajomość rynku instalacji fotowoltaicznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Szkolenia.

CV z dopiskiem ?Doradca ds. OZE? prosimy przesyłać na adres:  karina.kaniewska@4-eco.pl

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe, przekazane nam za pośrednictwem naszej strony internetowej/formularza kontaktowego lub w inny sposób (przekazanie wizytówki, przesłanie poczty elektronicznej, kontakt telefoniczny), są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem i w celu, dla którego zostały nam udostępnione.