projektpraca.eu

Doradca ds. Nieruchomości

Konsus nieruchomości&finanse
  • Dodano: 05 maja 2021
  • Ważna do: 19 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

  • Systematyczne pozyskiwanie i sprzedaż nieruchomości

  • Organizacja cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy ofert nieruchomości

  • Współpraca z zespołem oraz partnerami

  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami

  • Realizacja celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Preferowane doświadczenie w sprzedaży

  • Koncentracja na pozyskiwaniu nowych klientów

  • Nastawienie na cel

  • Systematyczność i pracowitość

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Wysoka kultura osobista, nienaganna prezencja

  • Doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Progresywny system wynagrodzeń. Możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów

  • Szkolenie i wdrożenie przygotowujące do pracy Agenta Nieruchomości

  • Skuteczny marketing wspierający sprzedaż (reklama w social media, sesje fotograficzne, home staging)

  • Efektywne narzędzia sprzedażowe (oprogramowanie CRM, baza klientów)

  • Program szkoleń dodatkowych (prawne, sprzedażowe, menadżerskie)

  • Jasną ścieżkę kariery i możliwość awansu

  • Miejsce w zespole, budującym atmosferę wsparcia i zrozumienia