projektpraca.eu

Doradca ds. nieruchomości

Konsus Nieruchomości&Finanse
  • Dodano: 28 lipca 2020
  • Ważna do: 28 sierpnia 2020
329
2020-07-28 2020-08-28

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko:Doradca Klienta

                       Oferujemy:                                                                                             ?szkolenie wprowadzające i opiekę merytoryczną ?nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w branży nieruchomości                         ?atrakcyjny i elastyczny model wynagrodzenia                                     ?elastyczne godziny pracy ?sami jesteśmy rodzicami -rozumiemy jak jest to ważne                                                                            ?partnerską kulturę firmy i dobrą atmosferę do pracy i rozwoju                                                                                         ?narzędzia niezbędne do wykonywania pracy -telefon komórkowy laptop, sprzęt fotograficzny                                                                                         ?wsparcie doświadczonego zespołu

Oczekujemy:                                                                                    ?chęci podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju osobistego                                                                                      ?entuzjazmu i zaangażowanie w powierzone obowiązki                                                                                   ?łatwości w nawiązywaniu kontaktów                                                                                                                          ?doświadczenia w sprzedaży lub pracy z klientem będzie dodatkowym atutem

                                                                        Obowiązki:                                                                                                ?obsługa klienta i przygotowywanie ofert nieruchomości                                                                                                        ?prowadzenie prezentacji nieruchomości                                                                                                            ?obsługa transakcji                                                                                ?budowanie profesjonalnego wizerunku firmy

Kontakt z pracodawcą

606-273-895

Adres e-mail

wj@konsus.co