projektpraca.eu

Doradca autoryzowanego serwisu

Solo - Autoryzowany Partner Marek Skoda, Subaru, Isuzu, Ssangyong
  • Dodano: 21 października 2019
  • Ważna do: 21 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Autoryzowany Partner Marek Skoda, Subaru, Isuzu, Ssangyong

w związku z ciągłym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca Autoryzowanego Serwisu

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie min.:

- obsługa Klientów serwisu w oparciu o obowiązujące procedury,

- prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych w obszarze usług serwisowych,
- nadzór nad terminową realizacją zleceń warsztatowych,
- rozliczanie zleceń i wystawianie faktur,
- budowanie długofalowych i zyskownych relacji z Klientami Serwisu,
- współodpowiedzialność za realizację założeń budżetowych,
- budowanie profesjonalnego wizerunku serwisu.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,

- atrakcyjny system wynagrodzenia,

- niezbędne narzędzia pracy,

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,

- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Jeśli w pracy poszukujesz wyzwań, jesteś osobą pewną siebie, kreatywną i otwartą na nowe doświadczenia ? dołącz do Nas!

Aplikuj! Wyślij nam swoje CV!

Nie zapomnij dopisać następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)?.  Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- znajomość branży motoryzacyjnej,

- wysoka jakość  obsługi  klienta, wysoka kultura osobista,

- dobra znajomość komputera,

- czynne prawo jazdy kat. B,

- dyspozycyjność,

- doświadczenie na stanowisku doradcy serwisowego lub w branży motoryzacyjnej mile widziane.