projektpraca.eu

Dietetyk

Poradnia Dietetyczna
  • Dodano: 07 marca 2021
  • Ważna do: 31 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko dietetyka na zastępstwo. Praca stacjonarna.

Jeśli chcesz zdobyć swoje pierwsze szlify w zawodzie dietetyka to miejsce jest idealne dla Ciebie!

Co oferujemy?

- elastyczne godziny pracy;

- bezpłatne szkolenie specjalistyczne;

- możliwość rozwoju zawodowego;

- umowa zlecenie na okres próbny, później umowa o pracę;

- premię finansową uzależnioną od osiąganych rezultatów.

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (kierunki: żywienie i dietetyka, technologia żywności);

- odpowiedzialność, dyspozycyjność, zaangażowanie, punktualność, komunikatywność, wysoka kultura osobista;

- otwartość w nawiązywaniu relacji z klientami;

- dobra organizacja czasu pracy;

- umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń fiskalnych.

Obowiązki:

- profesjonalna obsługa klienta zgodna z zasadami poradni;

- układanie, prowadzenie i nadzór nad prowadzeniem kuracji dietetycznej pacjentów;

- efektywne kierowanie działalnością poradni;

- nawiązywanie trwałych relacji z klientem, budowanie przyjaznej atmosfery i zaufania;

- aktywne uczestnictwo w akcjach promocyjnych;

- sprzedaż i promocja produktów;

- przygotowywanie materiałów merytorycznych na media społecznościowe (Facebook, Instagram).

Doświadczenie w pracy na stanowisku dietetyka będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.?