projektpraca.eu

Dekarz, papa termozgrzewalna - Belgia

Ensila Group / Ready Construct
  • Dodano: 19 lutego 2020
  • Ważna do: 19 marca 2020

Opis stanowiska pracy

Ready Construct

Jesteśmy firmą budowlaną, która od lat prężnie działa na rynku Polskim i Belgijskim. Co nas wyróżnia? Posiadanie wyspecjalizowanych hydraulików, doskonałych stolarzy i murarzy. O sukcesach firmy decydują ludzie, którzy ją tworzą. Dysponując wysoko wykwalifikowaną kadrą jesteśmy w stanie zaoferować usługi idealnie dopasowane do potrzeb Klientów. Profesjonalnie realizujemy powierzone nam kontrakty. Naszym celem jest zatrudnianie najbardziej efektywnych Pracowników z branży budowlanej. Umiejętności Pracowników oraz bogate doświadczenie to najważniejsze atuty Ready Construct.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

  • DEKARZ ? PAPA TERMOZGRZEWALNA

Miejsce pracy: Belgia

Twoje zadania:

  • Wykonywanie i montaż pokryć dachowych (papa termozgrzewalna)
  • Czytanie rysunku technicznego
  • Drobne prace renowacyjne
  • Prace ogólnodekarskie
  • Montaż izolacji

Od nas otrzymasz:

  • Pracę na długi okres
  • Bezpłatne mieszkanie
  • Stabilne zatrudnienie na Polskiej umowie o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 11.000 zł do 15.000 zł brutto (w zależności od posiadanych kwalifikacji)
  • Stabilne godziny pracy od poniedziałku do piątku oraz w wybrane soboty

 Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe na stanowisku dekarza
  • Potrafisz obsługiwać elektronarzędzia
  • Znasz język ang. / niem. / niderlandzki (dodatkowy atut)
  • Potrafisz obsługiwać suwnicę, wózki widłowe (dodatkowy atut)
  • Masz własny środek transportu - samochód (dodatkowy atut)
  • Lubisz nowe wyzwania i z chęcią podejmujesz się nowych zadań

Więcej informacji  pod numerem telefonu: Biuro czynne od pon. do pt. w godziny 8:00 ? 16:00

+48 730 699 100 - Maciej

CIESZYMY SIĘ, ŻE CIĘ POZNAMY

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: Praca@ReadyConstruct.eu