projektpraca.eu

Dedykowany sprzedawca marki Sony - RTV Kielce

Option1/Sony
  • Dodano: 07 maja 2019
  • Ważna do: 07 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Jeśli szukasz nowych wyzwań, pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole pasjonatów nowinek technologicznych i cenisz sobie pracę w młodym zespole - APLIKUJ!

Firma Sony poszukuje pracownika na stanowisko Dedykowany Sprzedawca SONY (Promotor marki), w Kielcach.

Proponujemy:

- Wysokie zarobki (Podstawa + premie + dopłaty produktowe),

- Elastyczny grafik pracy,

- Umowa na czas nieokreślony,

- Stabilne zatrudnienie,

- Kontakt z najnowszymi technologiami

Oferujemy profesjonalne i częste szkolenia produktowe oraz sprzedażowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz podpisaną klauzulą o treści:

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)?

Wymagania

* Doświadczenie sprzedażowe nie jest wymagane, traktujemy je jako dodatkowy atut.