Decyduj ile zarabiasz! - Zapraszamy kierowców KAT.B/ Kurierów

Logistyka Kielce - Polska
  • Dodano: 16 września 2021
  • Ważna do: 30 września 2021

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do współpracy z liderem w branży transportu kurierskiego o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasza Firma prężnie się rozwija, obszar Naszej działalności zwiększa się z każdym dniem. Aby jak najlepiej spełnić oczekiwania Naszych klientów, potrzebujemy Ciebie!

Szukamy osób z doświadczeniem w prowadzeniu aut dostawczych, dobrze zorganizowanych, ukierunkowanych na pracę pełną wyzwań, energicznych oraz dyspozycyjnych.

Oferujemy:

  • stabilną pełną wyzwań pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujące premię
  • nowoczesna flota pojazdów
  • możliwość zatrudnienia na umowę o pracę
  • profesjonalne szkolenia
  • stałe niezmienne trasy
  • przyjazną atmosferę oraz niezbędne narzędzia pracy
  • to przede wszystkim Ty masz wpływa na to ile zarabiasz! nie ograniczaj się!
  • praca od poniedziałku do piątku + możliwość dodatkowo pracy w weekendy

Siedziba firmy mieści się w Kielcach, trasy odbywają się na terenie województwa świętokrzyskiego.

Zainteresowanych zapraszamy serdecznie do kontaktu ! pod numerem 797792890

Wymagania

Wymagamy:

  • prawo jazdy kategorii B
  • sumienność oraz umiejętność pracy w terenie
  • brak przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania owego zawodu
  • odpowiedzialność za powierzone obowiązki