projektpraca.eu

Customer Service - Obsługa Klienta z językiem angielskim

CleanAccess
  • Dodano: 18 stycznia 2022
  • Ważna do: 01 lutego 2022

Opis stanowiska pracy

CUSTOMER SERVICE

OBSŁUGA KLIENTA Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

miejsce pracy: Kielce

ZADANIA:

  • obsługa zamówień bieżących,
  • współpraca z firmami transportowymi, agencjami celnymi
  • kontakt z klientami międzynarodowymi - rozmowy telefoniczne
  • utrzymywanie stałych relacji z klientami pozyskanymi;
  • dodawanie nowych kontaktów do bazy
  • praca z systemem CRM
  • współpraca z Działami: Handlowym, Produkcyjnym, Logistyką

Wymagania

SZUKAMY KANDYDATÓW:

  • z doświadczeniem w pracy na takim samym stanowisku
  • z umiejętnością komunikacji w języku angielskim na poziomie nie niższym B1/B2
  • zaangażowanych i zmotywowanych
  • którzy znajdują rozwiązania na pojawiające się trudności
  • którzy są zmotywowani do pracy w zgranym zespole, w którym nie ma rzeczy niemożliwych do rozwiązania, wystarczą chęci, zaangażowanie i czas na realizację wyznaczonych celów
  • którzy znają inne języki poza polskim i angielskim ? taka znajomość będzie dodatkowym atutem
  • nie boją się wyzwań

OFERUJEMY:

  • jasną ścieżkę kariery zawodowej awans stanowiskowy dopasowany do Twoich umiejętności
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia zawodowego, podstawa + jasny system premii
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon