projektpraca.eu

Customer Service/ obsługa klienta eksportowego

FOODjobs
  • Dodano: 28 października 2020
  • Ważna do: 11 listopada 2020

Opis stanowiska pracy

Firma FOODjobs dla swojego klienta - producenta rozwiązań technicznych dedykowanych utrzymaniu higieny w zakładach produkujących żywność poszukuje osób na stanowisko:

Customer Service/ Obsługa Klienta Eksportowego

miejsce pracy: Kielce

Wymagania

Zadania jakie będziesz realizował/a na tym stanowisku:

  • obsługa zamówień bieżących,
  • współpraca z firmami transportowymi, agencjami celnymi,
  • kontakt z klientami międzynarodowymi poprzez: social media, rozmowy telefoniczne, targi, spotkania,
  • utrzymywanie stałych relacji z klientami pozyskanymi,
  • dodawanie nowych kontaktów do bazy, nawiązywanie nowych relacji biznesowych,
  • tworzenie kart klientów oraz formularzy zamówień,
  • współpraca z działem marketingu i produkcji,
  • współudział w tworzeniu produktów.

Szukamy kilku osób jeśli znasz:

  • j.angielski
    lub
  • j.niemiecki
    lub
  • j.hiszpański
    lub
  • j.rosyjski

oraz znasz:

  • procedury celne,
  • masz doświadczenie w kontakcie z klientem

Prześlij swoje CV na adres: k.przbylska@foodjobs.pl

W zamian za Twój czas oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • jasną ścieżkę kariery zawodowej,
  • możliwość awansu zawodowego,
  • wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • w przyszłości możliwość podróży służbowych poza granice kraju.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami!