projektpraca.eu

Copywriter / Specjalista ds. chwytliwych treści

Angloville Sp. z o.o. sp. k.
  • Dodano: 20 października 2021
  • Ważna do: 03 listopada 2021

Opis stanowiska pracy

Copywriter potrzebny od zaraz!

Szukamy utalentowanej osoby, która dzięki unikatowej i chwytliwej treści  pomoże nam dotrzeć do szerszej grupy odbiorców: osób dorosłych potrzebujących rozwoju językowego oraz rodziców i ambitnej młodzieży dążących do poprawy zdolności językowych.

O NAS

Angloville to największy organizator obozów językowych z Native Speakerami w Polsce.

Nasz flagowy program ?Angielska Wioska? to najbardziej zindywidualizowany program językowy w Europie z native speakerami i daje podobne efekty, co miesiąc spędzony w Wielkiej Brytanii.

Założeniem Angielskiej Wioski jest to, by na 6 dni przenieść się do kraju anglojęzycznego, pozostając ciągle w Polsce. Uczestnicy kursu na 6 dni przestawiają się całkowicie na język angielski i zaczynają używać go w praktyce. W Angielskiej Wiosce nie ma podręczników, obowiązkowych czytanek i klasy językowej. Nauka odbywa się w przyjaznej atmosferze w towarzystwie native speakerów w formie konwersacji, gier, zabaw czy warsztatów. Angielski towarzyszy kursantom wszędzie, nawet podczas posiłków.

GŁÓWNE ZADANIA

  • Samodzielne tworzenie treści na social media, do newsletterów i na stronę internetową
  • Pisanie i redagowanie materiałów o obozach i szkoleniach Angloville (tematyka: anglojęzyczni native speakerzy, kultura krajów anglosaskich, nauka przez immersję, wywiady z uczestnikami obozów)
  • Organizacja webinarów lub wydarzeń Facebook Live o tematyce związanej z działalnością firmy
  • Samodzielne poszukiwanie dodatkowych inspiracji pomagających w realizacji unikatowych i niepowtarzalnych treści
  • IDEALNY KANDYDAT
  • Mile widziane ? wykształcenie o profilu humanistycznym (filologia, dziennikarstwo) lub doświadczenie w pracy w redakcji prasowej lub internetowej;
  • Lekkie pióro, kreatywność w pisaniu i redagowaniu tekstów;
  • Wiedza praktyczna i swobodne poruszanie się w social media;
  • Podstawowa znajomość trendów w marketingu internetowym;
  • Pozytywne nastawienie i samodzielne szukanie inspiracji;
  • Mile widziane ? zmysł graficzny, znajomość Canvy
  • Mile widziane ? płynna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane ? prowadzenie własnego bloga / portalu na social media

OFERUJEMY

  • Pełną samodzielność na zajmowanym stanowisku;
  • Praca w polsko- i anglojęzycznym środowisku;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju;
  • Możliwość wyjazdów na obozy Angloville w roli Koordynatora obozu (otoczenie native speakerów cały czas, poprawa zdolności komunikacyjnych w j. angielskim)
  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole z Edytą, Dorotą i Damianemoraz całą resztą pokładu Angloville
  • I oczywiście ? atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli masz swoje portfolio, prowadzisz bloga, profil na Instagramie / Facebooku lub masz własny kanał na YouTube ? wyślij koniecznie link!  rekrutacja@angloville.pl