projektpraca.eu

Content Specialist / Social Media Marketer

Angloville Sp. z o.o. sp. k.
  • Dodano: 18 stycznia 2021
  • Ważna do: 01 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Angloville - to jeden z najszybciej rosnących startupów edukacyjnych w Europie. Od 2011 roku zmieniamy to, jak uczy się języków obcych.Nasza innowacyjna metodologia pozwoliła nam dotrzeć do 8 rynków europejskich i ponad 8000 ludzi z kilkunastu krajów rocznie. Należymy do grupy spółek, które generują obroty na poziomie 40 milionów złotych rocznie. Współpracujemy z wieloma firmami Fortune 500. Jesteśmy młodą, dynamiczną, nastawioną na innowacje organizacją, tworzoną przez pasjonatów startupów, edukacji i międzynarodowych podróży. Mówili o nas m.in.: The Lonely Planet, Forbes, Money.pl, Puls Biznesu, TVP, Gazeta Wyborcza.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, kompletujemy zespół marketingowy i poszukujemy do naszego teamu, osoby na stanowisko Content Specialist.

Szukamy, osób gotowych na pełne zaangażowanie w powierzane im zadania, wychodzących z inicjatywą oraz kreatywnych podejściem do swojej pracy.

 Chcesz wdrażać swoje pomysły w życie?

Testować to co Ci przyjdzie do głowy?

Odkrywać czym jest prawdziwy marketing? Czytaj dalej!

Ta praca jest dla Ciebie, jeżeli:

- jesteś osobą kreatywną i pomysłową - nie tylko na papierze ;)

- interesujesz się wiedzą z obszaru biznesu (marketingu, e-commerce, nowych mediów),

- potrafisz przygotować samodzielnie content (posty, artykuły, copies do reklam, treść do newslettera)

- potrafisz pisać teksty, które sprzedają

- masz "lekkie pióro" - pisanie tekstów nie sprawia ci problemu

- angażujesz się w projekty, umiesz je poprowadzić całkowicie samodzielnie

- nie boisz się wystąpień publicznych

- chcesz samodzielnie rozwijać nowe stanowisko w firmie i nie boisz się wyzwań

- aspekty techniczne związane z obsługą narzędzi marketingowych nie sprawiają Ci problemu

Czym będziesz się zajmować:(praca w języku polskim i angielskim)

- Prowadzenie social media (posty i relacje): przygotowanie contentu i oprawa graficzna za pomocą narzędzia Canva

- Wysyłka newsletterów: przygotowanie contentu, oprawa graficzna, przygotowanie bazy mailingowej, wysyłka

- Webinary i Live: przygotowanie scenariusza, oprawy graficznej za pomocą OBS Studio.

- Pisanie artykułów na bloga zgodnie z zasadami SEO

- Update strony internetowej opartej na Wordpressie: wymiana zdjęć, terminów etc.

- Social selling za pomocą Brand24

- Projekty sezonowe np. Przygotowanie katalogu produktowego

- Wywiady z polskimi uczestnikami i native speakerami

- Opieka nad opiniami w Google i Facebook

- Przygotowywanie wszelkiego rodzaju treści pod promocję kursów Angloville

Czego od Ciebie oczekujemy:

- doświadczenia pracy z contentem

- wiedzy z obszaru content marketingu / digital marketingu

- znajomości języka angielskiego na poziomie C1

- umiejętności tworzenia grafik reklamowych np. w Canvie

Korzyści pracy w Angloville:

- umowa o pracę,

- praca w kreatywnym, młodym i przyjaznym zespole,

- comiesięczne spotkania integracyjne,

- nieszablonowe podejście do pracy- Twój głos zawsze ma znaczenie!

- możliwość pracy w międzynarodowym otoczeniu,

- zniżki na usługi językowej platformy online oraz na programy Angloville

Jeśli jesteś pewny/(a), że to wyzwanie właśnie dla Ciebie:

Wraz ze swoim CV podeślij nam swoje portfolio, czyli:

- prowadzisz kanał na YouTube? prześlij nam link do niego

- prowadzisz bloga? Pokaż go nam

- prowadzisz swoje social media lub innych firm? Pochwal się

- piszesz artykuły? Załącz jeden z nich

na adres rekrutacja@angloville.pl dołączając klauzulę