projektpraca.eu

Cieśla bądź brygadę cieśli

A.S.M NOWAK BUDOWNICTWO
  • Dodano: 10 sierpnia 2022
  • Ważna do: 24 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana zatrudni cieśli bądź brygadę cieśli.

Zakres obowiązków:

* wykonanie szalunków pod konstrukcje żelbetowe,

* montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych typu doka

* wykonanie pozostałych zleconych prac ogólnobudowlanych

* rozbiórka stropów, kosmetyka

OFERUJEMY

- pracę od zaraz z umową o pracę

- praca w Warszawie/i nie tylko

- zakwaterowanie

- wynagrodzenie stałe, terminowe w zależności od umiejętności i doświadczenia

- ilość godzin w miesiącu: 200/220

- dojazd do pracy z Kielc

Wymagania

- Wiedza i doświadczenie z zakresu prac ciesielskich i betoniarskich

- Umiejętność szalowania ścian, słupów, stropów, ramp, schodów itp.,

- Praktyczna znajomość systemów typu Doka,

- Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

- znajomość zasad bezpieczeństwa i regulaminu pracy na budowie.