projektpraca.eu

Cieśla bądź brygadę cieśli

A.S.M NOWAK BUDOWNICTWO
  • Dodano: 26 lipca 2022
  • Ważna do: 09 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

W związku z ciągłym rozwojem firma budowlana A.S.M. Nowak Budownictwo zatrudni cieśli, bądź grupę cieśli.

Zakres obowiązków:

- wykonywanie szalunków pod konstrukcje żelbetowe

- montaż/ demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych typu Doka

- Wykonywanie pozostałych zleconych prac ogólnobudowlanych

- Rozbiórka stropów, kosmetyka

OFERUJEMY:

- Pracę "od zaraz"

- Praca w Warszawie/ i nie tylko

- Zakwaterowanie, dojazd do pracy z Kielc

- Wynagrodzenie stałe, TERMINOWE, w zależności od umiejętności i doświadczenia

- Ilość godzin w miesiącu: 200/220

Więcej informacji pod nr telefonu 535-304-804

Wymagania

- Wiedza i doświadczenie z zakresu prac ciesielskich i betoniarskich

- Umiejętność szalowania ścian, słupów, stropów, ramp, schodów itp.

- Praktyczna znajomość systemów typu Doka

- Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

- Znajomość zasad bezpieczeństwa i regulaminu pracy na budowie