Chcesz dorobić na wakacje? Tygodniówki/biuro w centrum/Nie CC ankiety

FCompany
  • Dodano: 11 czerwca 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Firma marketingowo - szkoleniowa szuka nowych świeżych umysłów i uśmiechniętych twarzy! Prowadzenie kampanii marketingowych oraz zarządzanie projektami sprzedażowymi jest dla nas codziennością - chcielibyśmy abyś TY był/a jednym/jedną z nas! Dobra atmosfera + darmowe szkolenia = pieniądz. Niemożliwe? Oczywiście, że możliwe!! Wymagamy: - ukończone 18 lat. - wykształcenie min. średnie - miłej aparycji - wysokiej kultury osobistej - chęci rozwoju - umiejętności pracowania w zespole

Wymagania

Oferujemy: - wsparcie managera oraz reszty zespołu - fantastyczną oraz niepowtarzalną atmosferę - pakiet szkoleń i niezbędnych materiałów do pracy - konkurencyjne wynagrodzenie (realnie 2.600 ? 3.400 zł netto/miesiąc) - dodatkowe premie i bonusy - możliwość rozwoju (przejrzysta ścieżka awansu) - możliwość uczestnictwa w ciekawych, integracyjnych wyjazdach Nie czekaj, APLIKUJ i sprawdź co możemy Tobie zaoferować.