projektpraca.eu

Call Center - to stała, stabilna praca - przyjdź i zobacz

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 18 kwietnia 2019
  • Ważna do: 18 maja 2019

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy stabilną firmą działającą na kieleckim rynku, zapewniamy zatrudnienie na różnych projektach proponujemy różne projekty.
Co zapewniamy?
profesjonalne wdrożenie do pracy;
stabilną podstawę od 14,70 zł za godzinę;
dodatkowe prowizje uzależnione od wyników
umowę zlecenie/ umowę o pracę/
stałą motywację w postaci konkursów sprzedażowych.
Czym si ę u nas zajmiesz?
Jest to praca w Call Center więc niech Cię ie zdziwi że do Twoich obowiązków należeć będzie telefoniczny kontakt z klientem.
Doradcy rozmawiają z klientami na podstawie profesjonalnych skryptów dzięki którym obsługują klientów z największą starannością.
Projekty które prowadzimy to projekty sprzedażowe -dokonujemy dosprzedaży- pomagamy klientom!