projektpraca.eu

Brygadzista

VIVE Logistic Services
  • Dodano: 28 czerwca 2022
  • Ważna do: 12 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

Chcesz pracować w branży logistycznej, wśród zgranego zespołu i mającym realny wpływ na środowisko? Świetnie!

Zapraszamy do naszego dużego zespołu Rodziny VIVE!

Twoja codzienna praca w VIVE Group sprawi, że recycling i możliwości ochrony środowiska będą się ciągle rozwijać i pasjonować, przy okazji wzmacniając globalną świadomość na temat ochrony środowiska. Dołączysz do zaangażowanej, uśmiechniętej grupy ludzi, którzy codziennie tworzą niezwykle ważny fundament dla całej organizacji i jej licznych przedsięwzięć. To właśnie dzięki Tobie tekstylia otrzymają drugie życie ? w szafach klientów, w ponad 70 krajach na świecie, czy w postaci eko ławki w parku!

W związku z dynamicznym rozwojem VIVE Logistic Services, Spółka w ramach Grupy VIVE oferującej usługi w zakresie logistyki magazynowej, zatrudni kandydatów na stanowisko:

Brygadzista w VIVE Logistic Services

Twoje główne zadania:

  • Nadzór nad realizacją prac magazynowych, związanych z przyjęciem oraz wydaniem towaru,
  • Zarządzanie zespołem pracowników magazynu,
  • Przydzielanie zadań oraz ustalanie i kontrola harmonogramów realizacji zadań,
  • Bieżąca ocena wyników i sposobu działania pracowników,
  • Przygotowywanie i rekomendowanie niezbędnych rozwiązań i regulacji wewnętrznych w zarządzanym obszarze.

W zamian oferujemy:

  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • Rynkowe wynagrodzenie z przejrzystym modelem premiowania,
  • Dodatkowe benefity i pakiety pracowniczo-socjalne,
  • Wsparcie we wdrożeniu wraz z systemem szkoleń, W perspektywie możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Logistic Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.