projektpraca.eu

Brygadzista produkcji

VIVE Textile Recycling Sp. z o.o.
  • Dodano: 04 sierpnia 2020
  • Ważna do: 04 września 2020

Opis stanowiska pracy

Działając od 27 lat, VIVE Textile Recycling jest liderem branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. Firma stawia sobie za cel stuprocentowe wykorzystanie odzieży używanej, segregowanej każdego dnia w ilości setek ton, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych w Polsce, w pełni skomputeryzowanych linii do sortowania odzieży.

Twoje główne zadania:

  • Realizowaniem planów produkcyjnych i jakościowych,
  • Zarządzanie około 50-osobowym zespołem pracowników liniowych,
  • Organizowanie pracy na stanowiskach produkcyjnych zgodnie ze standardem 6S,
  • Analizowanie wyników produkcyjnych oraz jakościowych i rekomendowaniem działań naprawczych.

W zamian oferujemy:

  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • Rynkowe wynagrodzenie z przejrzystym modelem premiowania,
  • Dodatkowe benefity i pakiety pracowniczo-socjalne,
  • Wsparcie we wdrożeniu wraz z systemem szkoleń,
  • W perspektywie możliwość rozwoju zawodowego.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą marką:

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Wymagania

Lubisz brać odpowiedzialność za decyzję, a współpraca z różnymi ludźmi i zarządzanie zespołem sprawia Ci radość?

Cieszy Cię osiąganie wyników i jesteś nastawiony na realizację celów?

Jesteś energiczny, skutecznie się komunikujesz i masz pomysły?

Odpowiada Ci praca trzyzmianowa i sprawnie radzisz sobie z obsługą komputera?

A dodatkowo cenisz sobie zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z blisko 27- letnim doświadczeniem w branży?

Idealnie pasujesz do zespołu Brygadzistów Produkcji VIVE Textile Recycling.