projektpraca.eu

Brygadzista / kierownik robót

KDBUD
  • Dodano: 23 września 2021
  • Ważna do: 07 października 2021

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą budowlaną z Rakowa k. Staszowa. Zajmujemy się głównie budową dróg leśnych, lokalnych, brukowaniem placów i robotami ziemnymi.

Obecnie poszukujemy samodzielnego brygadzisty. Praca odbywa się przy inwestycjach na terenie całego województwa świętokrzyskiego i niekiedy w województwach ościennych w wymiarze 1/1 etatu na podstawie umowy o pracę. Zakres Twoich obowiązków: - nadzorowanie kilkuosobowej brygady brukarzy i operatorów maszyn,

- pilnowanie przebiegu prac zgodnie z dokumentacją,

- kontakt z inwestorem i podwykonawcami.

Oczekujemy od Ciebie:

- kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

- motywacji do pracy,

- mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie robót drogowych,

W zamian otrzymasz:

- gwarancję stabilnego zatrudnienia,

- wolną rękę w zakresie podejmowanych działań.

CV można przesyłać wyłącznie na adres e-mail: kd-rekrutacja@wp.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.?