projektpraca.eu

Brukarz (k/m) - Niemcy

Concept Plus
  • Dodano: 26 maja 2020
  • Ważna do: 26 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Emsland

Zakres obowiązków:

?Wykonywanie typowych prac w zakresie budowy dróg, w szczególności prac brukarskich (układanie krawężników, cięcie kamieni, wytyczanie dróg itp.)
?Obsługa małych urządzeń budowlanych

Oferujemy:

?Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
?Atrakcyjne wynagrodzenie od 13 ? brutto/h w zależności doświadczenia zawodowego ? zarobki wg taryfy branżowej z możliwością negocjacji stawki
?Praca w zmotywowanym zespole
?Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania

Wymagania:

?Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - wymóg konieczny
?Prawo jazdy kat. B
?Samodzielność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność
?Znajomość języka niemieckiego mile widziana
?Zdolność do szybkiego przystosowania się
?Umiejętność pracy w grupie