projektpraca.eu

Betoniarz - Cieśla

BUDIMEX SA
  • Dodano: 25 stycznia 2022
  • Ważna do: 30 czerwca 2022

Opis stanowiska pracy

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

Wymagania

U nas znajdziesz:
  • zarobki w euro, wypłacane terminowo
  • długoterminową umowę o pracę na pełny etat
  • stabilne zatrudnienie (również w okresie zimowym)
  • pełną, bezpłatną organizację wyjazdu i pobytu
  • bezpłatne, w pełni wyposażone kwatery
  • odzież roboczą i ochronną, narzędzia pracy
  • elastyczne zjazdy do Polski (ustalane z przełożonym)
  • urlop wypoczynkowy płatny w euro
  • pełne ubezpieczenie w ZUS, A1, EKUZ
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • opiekę polskojęzyczną (meldunek, lekarz, prawnik)
  • dodatkowe ubezpieczenie NNW w Allianz Niemcy
Ponadto możesz otrzymać:
  • zwrot podatku w Niemczech
  • świadczenia rodzinne na dzieci (Kindergeld) w Niemczech
Co będzie należało do Twoich zadań?
  • montaż i demontaż gotowych szalunków na hali produkcyjnej
  • włożenie do formy gotowego zbrojenia i zamontowanie akcesoriów
  • zabetonowanie i obróbka betonu
Potrzebujesz dodatkowych informacji? ZADZWOŃ!
+48512068312 lub +48607320496

Zainteresowaliśmy Cię?

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikacyjnego.