projektpraca.eu

Barman / kelner

Klub i Restaruacja Czerwony Fortepian w Kielcach
  • Dodano: 27 kwietnia 2019
  • Ważna do: 27 maja 2019
167
2019-04-27 2019-05-27

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy barmanów i kelnerów z terenu Kielc i najbliższych okolic do pracy zarówno stałej jak i sezonowej w klubie i w restauracji Czerwony Fortepian w Kielcach. Praca w godzinach i wymiarze dostosowanym do potrzeb zarówno lokalu jak i możliwości pracownika - grafik jest elastyczny. Rodzaj umowy - do uzgodnienia. Wymagamy minimalnego doświadczenia oraz ukończenia szkolenia (7 dni), które przeprowadzimy z wybranymi kandydatami. CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać mailowo. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu omówienia warunków i zakresu współpracy. Oferty bez CV nie będą rozpatrywane.

Wymagania

- minimum dwumiesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku

- bardzo dobry kontakt z ludźmi

- miłe i radosne usposobienie

- wysoka kultura osobista

- mila aparycja

- chęć uczenia się i podejmowania wyzwań

- adres zamieszkania w Kielcach (także czasowy)

- dyspozycyjność (praca w nocy, wieczorami i w wolne od pracy dni, także w święta)

- wiek kandydatka / kandydatki 20 - 45 lat

Kontakt z pracodawcą

512170995

Adres e-mail

ewa@atlasstudio.com.pl