projektpraca.eu

Automatyk - programista

PPHU PABLO SP. Z O.O.
  • Dodano: 24 czerwca 2022
  • Ważna do: 08 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

  • projektowanie układów zasilania i sterowania dla produkowanych linii pakujących,

  • dobór aparatury i tworzenie schematów elektrycznych,

  • nadzór nad wykonaniem instalacji,

  • tworzenie programów sterujących dla urządzeń automatyki

  • uruchomienie maszyn i kontrola działania

  • opracowywanie dokumentacji elektrycznej w programie EPLAN,

  • szkolenie monterów

Wymagania

Wymagania

  • wyższe wykształcenie techniczne o kierunku związanym z automatyką przemysłową lub pokrewnym,

  • umiejetność projektowania układów elektroniki, pneumatyki i automatyki przemysłowej

  • umiejętność tworzenia oprogramowania na roboty przemysłowe ABB,

  • chęć do samokształcenia i zdobywania praktycznej wiedzy ,

  • zaangażowanie i dokładność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dodatkowym atutem będzie:
    - uprawnienia SEP do 1 kV
    - umiejętność tworzenia dokumentacji z wykorzystaniem oprogramowania E-plan

    - znajomość podstaw środowiska napędów Mitsubishi, Allen-Bradley

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego przy ciekawych projektach oraz zdobycie specjalistycznego doświadczenia technicznego:

  • wsparcie doświadczonego zespołu;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • szkolenia,

  • nowoczesne warunki pracy,

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.