projektpraca.eu

Automatyk-elektryk

Bionor Sp. z o. o.
  • Dodano: 04 czerwca 2020
  • Ważna do: 31 lipca 2020

Opis stanowiska pracy

Przeprogramowanie w sterowniku uszkodzonych wejść/wyjść na rezerwowe wejścia/wyjścia. Wymiana podzespołów w szafach sterowniczych tj.: zasilaczy, bezpieczników, styczników itp. Udzielanie telefonicznych informacji na temat awarii automatyki w/g podanych schematów. Podgląd działania automatyki przez internet. Remonty szaf sterowniczych na obiektach. Oferujemy umowę o pracę, atrakcyjne zarobki, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, pracę w firmie z nowymi technologiami.

Wymagania

Podstawowa wiedza na temat pisania programów dla sterowników PLC. Umiejętność czytania schematów elektrycznych.Umiejętność okablowania szaf elektrycznych według schematu. Mile widziane uprawnienia SEP do 1KV. Prawo jazdy kat.B. Podstawowa znajomość języka angielskiego. Gotowość do krótkich max. 4 dniowych wyjazdów po Polsce - na serwisy, w przyszłości także zagranicznych podróży służbowych.