Asystentka biura - specjalista ds. administracji i sprzedaży

TERA GROUP Pracownia Architektoniczna
  • Dodano: 28 lutego 2020
  • Ważna do: 28 marca 2020

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Bieżąca obsługa biura w zakresie korespondencji, faktur, dokumentów,
  • Obsługa zamówień materiałów biurowych oraz usług na potrzeby biura,
  • Organizacja spotkań
  • Prowadzenie zleconych spraw administracyjnych
  • Wsparcie w zarządzaniu dokumentacją księgowo ? kadrową
  • Pomoc przy zamówieniach towaru, fakturowaniu, przygotowywaniu ofert dla klientów
  • Obsługa zwrotów i reklamacji Showroomie
  • Pomoc przy sprzedaży produktów w SKLEPIE Z DODATKAMI DO WYPOSAŻENIA WNĘTRZ
  • Pomoc przy organizacji eventów
  • Prace porządkowo-administracyjne

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w młodym zespole
  • Stabilność zatrudnienia
  • Pakiet socjalny: karta Multi Sport
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30.do 16.30

Wymagania

Oczekujemy:

  • Zaangażowania i odpowiedzialności za powierzane zadania
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Umiejętności logicznego myślenia
  • Umiejętności organizacji pracy, dokładności, wysokiej kultury osobistej
  • Inicjatywy, samodzielności, komunikatywności, pewności siebie, bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych
  • Doświadczenia w pracy na stanowiskach administracyjnych będzie dodatkowym atutem.
  • Prawa jazdy kat. B