projektpraca.eu

Asystentka / Asystent w dziale prawnym i ds. imigracji

FFM
  • Dodano: 10 czerwca 2024
  • Ważna do: 24 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

TWOJE ZADANIA NA TYM STANOWISKU TO!

  • Kontakt z zagranicznymi Klientami;
  • Sporządzanie projektów dokumentów korporacyjnych;
  • Analiza prawna, w tym przepisów, komentarzy oraz orzecznictwa;
  • Wyszukiwanie danych i przygotowywanie zestawień;
  • Kontakt z sądami i organami administracji publicznej;
  • Wizyty w urzędach administracji państwowej i wsparcie w realizowaniu spraw imigracyjnych, np. złożenie wniosku z cudzoziemcem;
  • Pomoc w pozostałych sprawach prowadzonych przez zespół imigracyjny.

OCZEKUJEMY OD CIEBIE!

  • Statusu studenta prawa (min. 3 rok studiów) lub ukończonych studiów prawniczych;
  • Podstawowej znajomość przepisów KC oraz KSH;
  • Znajomości języka angielskiego co najmniej na poziomie B2;
  • Biegłej znajomości języka polskiego;
  • Biegłej znajomości obsługi komputera (w tym MS Office);
  • Wysokich zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych;
  • Umiejętności współpracy w grupie;
  • Wysokiej kultury osobistej;
  • Umiejętności działania pod presją czasu;
  • Zdolności organizacyjnych;
  • Samodzielności, otwartości na współpracę;
  • Zaangażowania;
  • Otwartości na rozwój.
  • Status osoby biernej zawodowo
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (WARUNEK KONIECZNY)

ZA TWOJE ZAANGAŻOWANIE OFERUJEMY CI

  • Wynagrodzenia stosownego do posiadanych kwalifikacji;
  • Umowę zlecenie w niepełnym wymiarze godzin;
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji;
  • Bezpłatną opiekę fizjoterapeuty i psychologa;
  • Kafeterię szkoleń;
  • Pakiet dodatkowych benefitów (m.in. kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną);
  • Wstępne przeszkolenie do samodzielnej pracy;
  • Elastyczny czas pracy, dostosowany do planu studiów;
  • Możliwość rozwoju w innych projektach prawnych realizowanych przez TIAS Legal;
  • Miłą atmosferę pracy w międzynarodowym zespole.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania cv na adres mailowy bądź za pośrednictwem portalu.

Kontakt :

telefon: 534 036 447

mail: Katarzyna.Saltarska@ffm.pl

w tytule wiadomości proszę wpisać: Asystentka/Asystent w Dziale Prawnym ds. Imigracji

*Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków PFRON, wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności