projektpraca.eu

Asystentka/ Asystent stomatologiczna/y

AB Job Service Polska Sp. z o.o. (cert. 5971) o./Kielce
  • Dodano: 06 sierpnia 2020
  • Ważna do: 21 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971). Zajmujemy się usługami związanymi z rekrutacją pracowników dla firm w kraju i za granicą. Pracujemy dla Was już 15 lat.

Dla naszego Klienta w Kielcach, jednego z liderów na rynku w branży stomatologicznej  poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

ASYSTENT / HIGIENISTA STOMATOLOGICZNY (M/K)

Miejsce pracy: KIELCE

Do Twoich zadań należeć będzie:
- ścisła współpraca zarówno ze stomatologiem, jak i z Pacjentami
- przygotowanie miejsca pracy
- przygotowanie i sterylizacja niezbędnych narzędzi
- monitorowanie potrzeb Pacjentów

Jeśli oczekujesz:
- możliwości stabilnej i długoterminowej współpracy z Firmą będącą jednym z liderów na rynku
- zatrudnienia bezpośrednio u Klienta, w poparciu o umowę o pracę, na pełny etat
- atrakcyjne, stałe wynagrodzenie podstawowe oraz dodatki
- niezbędne narzędzia pracy na ww. stanowisku
- wsparcia ze strony Przełożonych i Zespołu
- możliwości relokacji (do dyspozycji mieszkania w centrum Kielc, na bardzo atrakcyjnych warunkach najmu)

NIE CZEKAJ! APLIKUJ JUŻ DZIŚ!

Wykorzystaj swoją szansę i pracuj z najlepszymi!

Zgłoś się do nas osobiście lub prześlij swoje dokumenty aplikacyjne do 10/08/2020:

Kielce
Okrzei 32/9

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe. Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych (http://abpraca.pl/obowiazek_informacyjny.pdf)

Certyfikat MGiP nr 5971
Oferta Pracy Stalej
www.abpraca.pl

Wymagania

- chcesz wykorzystać wiedzę i doskonalić swoje umiejętności
- cechuje Cię chęć stałego rozwoju
- cenisz sobie pracę w zgranym teamie, w przyjaznej atmosferze
- samodyscyplina i umiejętność organizacji pracy jest Twoim atutem
- posiadasz praktykę asystowania na ?4 ręce?
- Twoja dyspozycyjność pozwala Ci na pracę w systemie 2-zmianowym