projektpraca.eu

Asystent w dziale eksportu

CLEANACCESS SP. Z O. O.
  • Dodano: 14 marca 2019
  • Ważna do: 14 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

Asystent w dziale Eksportu

Miejsce pracy: Kielce

Wymagania

Zakres obowiązków, zadań:

wsparcie w kontakcie z Klientem

budowanie portfolio Klientów wg. określonych standardów

tworzenie analiz sprzedażowych , zestawień

działania marketingowe w zakresie kampanii produktowych

sprawy administracyjno -biurowe związane z pracą działu

wsparcie w koordynacji zamówień, wysyłek

Współpraca z innymi działami wewnętrznymi: technicznym, strategicznego planowania produkcji, magazynem,

Wymagania:

dobra znajomość pakiet Office

komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

mile widziana znajomość RU

mile widziana znajomość czytania cyrylicy na poziomie podstawowym

Firma oferuje:

szkolenia specjalistyczne mające na celu podnoszenie kwalifikacji

szanse na rozwój i karierę w dziale eksportu

niezbędne narzędzia do pracy

po odbyciu stażu zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę