projektpraca.eu

Asystent w dziale diagnostyki laboratoryjnej

WSS im. św. Rafała w Czerwonej Górze
  • Dodano: 18 października 2019
  • Ważna do: 31 października 2019

Opis stanowiska pracy

opracowanie, przygotowanie i wykonanie badań zleconych przez oddziały, wydawanie zleceń technikom analityki i kontrola ich pracy, terminowe i dokładne opisywanie wyników wykonywanych badań, przygotowanie odczynników i roztworów niezbędnych dla potrzeb pracowni,

Wymagania

wykształcenie wyższe, prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego, mile widziane uprawnienia serologiczne, znajomość procedur laboratoryjnych, umiejętność organizacji pracy, obsługi komputera

wymagane dokumenty; CV, list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, w tym prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego, kopie świadectw pracy, inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje i umiejętności.

Dokumenty należy składać na adres: WSS im. św. Rafała w Czerwonej Górze, ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny lub pocztą elektroniczną na adres: k.resztak@czerwonagora.pl z dopiskiem: " Oferta pracy na stanowisko Asystenta w Dziale Diagnostyki Laboratoryjnej". Prosimy o dołączenie podpisanej zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody nie będziemy mogli rozpatrzyć aplikacji, a dokumenty aplikacyjne zostaną zniszczone.

Dokumenty należy składać do dnia 31 października 2019r.