projektpraca.eu

Asystent technologa obróbki skrawaniem

Randstad Polska Sp, z o.o. agencja zatrudnienia 47 oferta pracy tymczasowej
  • Dodano: 15 lutego 2019
  • Ważna do: 15 marca 2019

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy na stanowisku asystenta  technologa procesów obróbki metali? Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę! Aplikuj już dziś!

oferujemy

? umowę o pracę na czas określony na pełen etat od zaraz

? terminowa wypłata wynagrodzenia

? dodatkowe benefity (ubezpieczenie, karta sport)

  • szkolenia stanowiskowe

zadania

? Projektowanie procesów technologicznych: toczenie, frezowanie, wypalanie, spawanie

? Dobór narzędzi do obróbki skrawaniem

? Optymalizacja procesów produkcji detali

? Prowadzenie dokumentacji technologicznej

Wymagania

oczekujemy

?wykształcenie minimum średnie techniczne (związane z obróbką skrawaniem)

? znajomość procesów technologicznych obróbki skrawaniem

?znajomość rysunku technicznego

? obsługa programu AutoCad

? komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej