projektpraca.eu

Asystent redakcji - staż z gwarancją zatrudnienia

Kwartalnik Energetyka Wodna
  • Dodano: 23 czerwca 2020
  • Ważna do: 23 lipca 2020

Opis stanowiska pracy

  • Pomoc w redagowaniu oraz tworzeniu kwartalnika ?Energetyka Wodna? w języku polskim i angielskim;
  • Przygotowywanie materiałów, kontakt z autorami artykułów;
  • Pozyskiwanie reklamodawców i prenumeratorów;
  • Współpraca z działem redakcji, marketingu oraz innymi sektorami współdziałającymi w firmie;
  • Wsparcie przy organizacji i udział w wydarzeniach branżowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe mile widziane na kierunku: dziennikarstwo lub pokrewny do tematyki kwartalnika: odnawialne źródła energii, energetyka wodna.
  • Umiejętność łatwego i precyzyjnego konstruowania wypowiedzi, tzw. "lekkie pióro", zamiłowanie do dziennikarstwa
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość,
  • Sprawne poruszanie się w Internecie,
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Staż z gwarancją późniejszego zatrudnienia;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, zaplecze socjalne;
  • Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach;
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach;
  • Możliwość awansu;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną;
  • Zespół przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi, którzy dbają o dobre relacje, atmosferę w pracy i po niej.