projektpraca.eu

Asystent projektanta / projektant

Pracownia Projektowa Jacek Grzybowski
  • Dodano: 20 października 2019
  • Ważna do: 20 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Pracownia projektowania sieci sanitarnych zatrudni asystenta projektanta i projektanta.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia, oraz zaangażowania w realizacji powierzonych zadań,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, absolwenci Wydziału Inżynierii Środowiska - kierunek Instalacje i sieci sanitarne, lub pokrewny,
  • dobra znajomość programu AutoCAD,
  • znajomość norm i przepisów branżowych,
  • rzetelność i terminowość w realizacji zadań,
  • umiejętność aktywnej pracy w zespole,
  • prawo jazdy kategorii B.

Dodatkowo mile widziane:

  • doświadczenie w projektowaniu sieci sanitarnych,
  • znajomość branży gazowniczej,
  • uprawnienia projektowe,
  • znajomość programu PROFIL