projektpraca.eu

Asystent opieki zdrowotnej - Anglia

Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski
  • Dodano: 10 maja 2018
  • Ważna do: 12 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego angielskiego klienta poszukuje osób do pracy w placówkach zdrowia oraz przy opiece nad osobami starszymi. Jeśli jesteś osobą która: - jest empatyczna i zależy Ci na niesieniu pomocy innym - ma podstawowe doświadczenie w opiece nad inną osobą - zna język angielski w stopniu komunikatywnym - chcesz dobrze zarobić , ta praca jest właśnie dla Ciebie! Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Asystent opieki zdrowotnej(Health Care assistent) w domu pomocy społecznej (różne lokalizacje: min. Plymouth, Somerset, East Sussex) wynagrodzenie: 402 - 500 Funtów za tydzień Obowiązki: - pomoc w opiece nad mieszkańcami domu pomocy społecznej - asystentura w codziennych czynnościach życiowych - zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę Praca zarówno na kilkumiesięczne kontrakty lub na czas nieokreślony Klient zapewnia: Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej. osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com https://eastgaterecruitment.com/

Wymagania

Wymagania: - zaświadczenie o niekaralności - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - podstawowe doświadczenie w opiece