projektpraca.eu

Asystent obsługi biura - osoba z orzeczeniem

Call&More
  • Dodano: 19 lutego 2019
  • Ważna do: 31 marca 2019

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku: Asystenta Obsługi Biura pracować będzie stacjonarnie w siedzibie firmy ( przy ul. Warszawskiej 29 w Kielcach). Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie: telefoniczna obsługa klientów, obsługa bieżących spraw biurowych oraz inne prace zlecone.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ( pełny bądź niepełny wymiar pracy)
- Pracę na samodzielnym stanowisku
- Możliwości rozwoju ( szkolenia, bieżące wsparcie w pracy, certyfikaty)
- Niezbędne narzędzia do pracy ( komputer, telefon służbowy)

Wymagania

Oczekujemy:
- Dobrej organizacji pracy
- Umiejętności pracy w zespole
- Orzeczenie o niepełnosprawności ( dowolny stopień )
- Zameldowanie w Powiecie Kieleckim (z wyłączeniem miasta Kielce).

Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z dopiskiem w tytule : "Asystent Biura - os. z orzeczeniem"

Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r., Dz.U. nr 133, poz. 883).