projektpraca.eu

Asystent/ka w dziale automatyki

PPHU PABLO SP. Z O.O.
  • Dodano: 24 czerwca 2022
  • Ważna do: 08 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • dobór aparatury do automatyki i tworzenie schematów elektrycznych;

  • opracowywanie dokumentacji elektrycznej w programie EPLAN dla nowych projektów;

  • sporządzanie listy materiałowej do zamówień;

  • współpraca z działem konstrukcyjnym zaopatrzenia i serwisowym firmy;

  • opracowanie dokumentacji dtr;

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni semestr studiów (automatyka, elektrotechnika, elektronika, robotyka lub pokrewne)

  • znajomość czytania dokumentacji techniczneo - elektrycznej

  • dodatkowymi atutami będzie doświadczenie w dziedzinie automatyki, znajomość podstaw środowiska EPLAN oraz napędów Mitsubishi, Allen-Bradley

  • komunikatywność oraz umiejętność kreatywnego myślenia;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego przy ciekawych projektach oraz zdobycie specjalistycznego doświadczenia technicznego;

  • interesujące doświadczenie zawodowe;

  • wsparcie doświadczonego zespołu;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • przyjazne i nowoczesne warunki pracy;

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.