projektpraca.eu

Asystent/ka biura

APR System
  • Dodano: 31 marca 2021
  • Ważna do: 14 kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Faktury sprzedażowe ? wystawianie asyst,
  • Ewidencje przebiegu pojazdów,
  • Faktury kosztowe ? wprowadzanie, opisywanie, przekazywanie do dekretacji,
  • Przygotowywanie dokumentów do księgowości,
  • Delegacje - dokumentacja,
  • Raport kasowy ? prowadzenie oraz rozliczanie,
  • Listy obecności ? przygotowywanie oraz skanowanie i przekazywanie do księgowości,
  • Zakupy do biura, poczta,
  • Rejestr sprzedaży,
  • Kwestie kadrowe ? wnioski urlopowe, naliczanie urlopów, przygotowywanie i wprowadzanie do systemu nowego pracownika, badania lekarskie i szkolenie BHP, ubezpieczenie grupowe,
  • Pilnowanie terminowości zapłat ? ZUS, PIT4, VAT 7 oraz innych faktur kosztowych,
  • Pilnowanie terminowości przeglądów samochodów, pompy ciepła itp itd.,
  • Stały kontakt z FPD dot. faktur, kadr itp.,
  • Poczta przychodząca i wychodząca,
  • Odbieranie telefonów, przekazywanie połączeń,
  • Prace drobne związane z Sekretariatem i całym biurem,
  • dbałość o porządek w biurze i pomieszczeniach wspólnych,
  • Windykacja,
  • Archiwizacja dokumentów,
  • inne zadania zlecone.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku
  • Kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Multisport i inne benefity :)

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • znajomość pakietu Office
  • prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysoka kultura osobista