projektpraca.eu

Asystent działu kadr i płac

Euro Eko Polska
  • Dodano: 16 września 2019
  • Ważna do: 16 października 2019

Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

  • prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • nadzorowanie terminowości umów, przeprowadzonych szkoleń BHP i badań lekarskich oraz aktualizacja dokumentacji pracowniczej
  • kompletowanie i przygotowywanie danych do naliczania list płac,
  • archiwizacja dokumentów kadrowych,
  • obsługa i wsparcie pracowników w sprawach z zakresu kadrowo-płacowego,
  • odbieranie, otwieranie i przekazywanie poczty do odpowiednich działów w firmie.
  • kontrolowanie powierzonych narzędzi dla pracowników
  • przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem: umów o pracę, wypowiedzeń, świadectw pracy i innych.
  • rekrutacja pracowników, dbanie o stabilność zatrudnienia.
  • rozliczanie umów zlecenie pracowników.
  • sukcesywne zamawianie artykułów biurowych, oraz dbanie o wyposażenie biura.

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy.
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

Warunek Konieczny CV wraz z klauzulą informacyjną:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, obejmujących szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, zawartych w liście motywacyjnym oraz załączonych do niego dokumentach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Euro-Eko-Polska sp. z o.o. sp.k. z/s przy ul. Mielczarskiego 121, 25-611 Kielce przez okres najbliższych 9 miesięcy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • biegłej obsługi komputera,
  • znajomości pakietu MS Office (w szczególności MS World, Excel),
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wysokiej kultury osobistej,
  • znajomość przepisów prawa pracy,
  • samodzielność, dobra organizacja czasu pracy,
  • komunikatywność i zdolności interpersonalne,
  • prawo jazdy kat. B