projektpraca.eu

Asystent ds. hydrotechniki

Instytut OZE Sp. z o.o. (biuro projektowe)
  • Dodano: 19 listopada 2018
  • Ważna do: 31 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

Realizacja projektów z zakresu melioracji i gospodarki wodnej m.in. wały przeciwpowodziowe, zbiorniki wodne, budowle wodne; Opracowywanie koncepcji i dokumentacji technicznych; Sporządzanie operatów wodnoprawnych; Przygotowywanie projektów budowlanych i wykonawczych; Rozwijanie projektów z zakresu budownictwa hydrotechnicznego.

Wymagania

Wykształcenie techniczne: Inżynieria środowiska, Inżynieria wodna, Melioracje i gospodarka wodna; Mike widziane doświadczenie w przygotowywaniu operatów wodnoprawnych, projektowaniu i przygotowywaniu dokumentacji technicznej z zakresu hydrotechniki; Znajomość programu AutoCad; Zainteresowanie branżą hydrotechniczną; Zaangażowanie i pracowitość, kreatywność oraz chęć ciągłego rozwoju; Prawo jazdy kat. B. Oferujemy: Możliwość stałej współpracy z firmą Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji Pakiet świadczeń dodatkowych Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej i hydrotechnicznej Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach Możliwość awansu Dużą samodzielność w działaniu i pracę pełną wyzwań Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną Praca w profesjonalnym zespole, w przyjaznej atmosferze