projektpraca.eu

Asystent doradcy restrukturyzacyjnego

Notables Kancelaria Adwokacka
  • Dodano: 27 maja 2020
  • Ważna do: 27 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • bieżąca współpraca i wsparcie doradcy w prowadzeniu akt spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych
  • organizacja biura doradcy restrukturyzacyjnego,
  • sporządzanie pism, sprawozdań finansowych, formułowanie odpowiedzi oraz dokumentów formalnych;
  • nadzór nad obiegiem dokumentów i korespondencji
  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie dokumentów oraz archiwizacja;
  • bieżące prace administracyjno-biurowe;

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub prawne będzie dodatkowym atutem),
  • znajomość zagadnień prawnych oraz rachunkowych,
  • doświadczenie w sporządzaniu dokumentów prawnych,
  • zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • skrupulatność, sumienność i dokładność,
  • zdolności analityczne;
  • ponadprzeciętna organizacji pracy oraz dbałości o szczegóły,
  • samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych,
  • wysoka kultura osobista

    Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem, ewentualnie list motywacyjny) w tytule proszę wpisać ?Aplikacja na stanowisko Asystent doradcy restrukturyzacyjnego? na adres: notables1@wp.pl