projektpraca.eu

Asystent / Asystentka działu handlowego

Salmon Hygiene Polska
  • Dodano: 22 marca 2019
  • Ważna do: 22 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

- Klasyfikację i rejestrowanie zamówień,

-  Pomoc przy wystawianiu faktur sprzedaży

- Rejestrowanie i sprawdzanie pod względem formalnym wpływających faktur

- Współpraca z firmami zewnętrznymi

- Uczestnictwo w spotkaniach i szkoleniach

 - Koordynowanie i przepływ informacji,

- Sprawny obieg dokumentów

- Obsługiwanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej

- Wspieranie pracowników w obszarze zadań administracyjnych

- Inicjację kontaktów z klientami firmy

- Windykacja należności

Wymagania

- Znajomość obsługi komputera Windows, MS Office.

- Umiejętność pracy w zespole

- Samodzielność i operatywność w działaniu,

- Dobre planowanie pracy i dobra organizacja swojego czasu

- Znajomość programu Corel będzie dodatkowym atutem

- Znajomość programu Subiekt będzie dodatkowym atutem

Aplikacje CV prosimy kierować pod adres mail wskazany w ofercie pracy.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.