projektpraca.eu

Asystent / Asystent diagnostyki Laboratoryjnej

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach
  • Dodano: 13 września 2021
  • Ważna do: 03 października 2021

Opis stanowiska pracy

Oferujemy stabilną pracę (po 3 miesięcznym okresie próbnym) w Dziale Preparatyki. Praca na 2 zmiany (7-14:35 oraz 12:25-20), polegająca na preparatyce składników krwi oraz obsłudze magazynu osocza. Wynagrodzenie zasadnicze 4200 zł brutto+ dodatek za wysługę lat (od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego). Mile widziane prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego. Prosimy o nadsyłanie CV do 03.10.2021 r. Proponowany termin zatrudnienia: listopad 2021 r. (do uzgodnienia z kandydatem).

Preferujemy kontakt mailowy.

Przed wysłaniem CV prosimy o zapoznanie się z "klauzulą informacyjną dla osób ubiegających się o pracę", znajdującą się pod ogłoszeniem o pracę na naszej stronie internetowej w zakładce BIP/Ogłoszenia-Nabór pracowników (https://bip.rckik-kielce.com.pl/ogloszenia/nabor-pracownikow).

Wymagania

- wykształcenie wyższe na kierunku: analityka medyczna, biologia, biotechnologia, chemia, farmacja

- dyspozycyjność

- umiejętność pracy w zespole