projektpraca.eu

Asystent architekta

Projekt-Technika Sp. J.
  • Dodano: 03 sierpnia 2020
  • Ważna do: 03 września 2020

Opis stanowiska pracy

Projekt-Technika Sp. J., to zespół doświadczonych konstruktorów, architektów, inżynierów oraz instalatorów. Jednym z głównych założeń naszej firmy jest sprostanie wymaganiom Klientów łącząc ich indywidualne potrzeby z optymalnymi rozwiązaniami projektowymi i wykonawczymi.

Na obecną chwilę poszukujemy kandydata na stanowisko:

Asystent Architekta / Architekt

Miejsce pracy: Kielce

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie wstępnych założeń projektowych,
  • Opracowywanie koncepcji,
  • Wykonywanie wizualizacji zewnętrznych i aranżacji,
  • Prowadzenie procesu projektowego od fazy koncepcji do projektu wykonawczego,
  • Opracowywanie projektów budowlanych,
  • Stała współpraca z projektantami wszystkich branż,
  • Bieżące rozwiązywanie problemów projektowych,
  • Spotkania z Inwestorami.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: Architektura ? warunek konieczny,
  • Wiedza techniczna dotycząca rozwiązań budowlanych ? warunek konieczny,
  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego, administracyjnego oraz warunków technicznych i norm,
  • Biegła znajomość oprogramowań wspomagających projektowanie, m. in.: AutoCAD, Revit, Advance Design, Microsoft Office, SketchUp, Photoshop,
  • Znajomość dostępnych na rynku materiałów budowlanych i technologii,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę nad ciekawymi projektami,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Dogodne warunki pracy,
  • Przyjazną atmosferę w młodym i doświadczonym zespole.

CV prosimy przesyłać na podany adres e-mail. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)?.