projektpraca.eu

Asystent architekta

MONOPI STUDIO
  • Dodano: 09 maja 2019
  • Ważna do: 23 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Pracownia Architektoniczna MONOPI STUDIO poszukuje kandydata na stanowisko asystenta projektanta.

Wymagania

WYMAGANIA:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe (absolwenci wydziału architektury).

- Mile widziani kandydaci z co najmniej rocznym doświadczeniem przy wykonywaniu projektów   budowlanych i wykonawczych.

OCZEKIWANIA:

- kreatywność

- odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- zdolność szybkiego uczenia się

- znajomość oprogramowania Revit

- znajomość prawa budowlanego

CO MOŻESZ ZYSKAĆ:

- Pracę w dobrej atmosferze, w pozytywnym zespole

- Możliwości rozwoju zawodowego

- Kreatywną pracę przy projektach w technologii BIM, w której jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia

CV oraz portfolio prosimy przesyłać na adres studio@monopi.pl  podając w tytule ?Rekrutacja - imię i nazwisko?.

Szczegóły na stronie www.monopi.pl - rekrutacja. Informujemy, ze skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MONOPI STUDIO, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MONOPI STUDIO moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.