projektpraca.eu

Asystent architekta

MONOPI STUDIO
  • Dodano: 31 grudnia 2018
  • Ważna do: 13 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

Pracownia Architektoniczna MONOPI STUDIO poszukuje kandydata na stanowisko asystenta projektanta. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Udział w sporządzaniu dokumentacji architektoniczno-budowlanych.

Wymagania

WYMAGANIA: Wykształcenie wyższe (absolwenci wydziału architektury). Mile widziani kandydaci z co najmniej rocznym doświadczeniem przy wykonywaniu projektów budowlanych i wykonawczych. OCZEKIWANIA: - kreatywność - odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków - zdolność szybkiego uczenia się - znajomość oprogramowania Revit - znajomość prawa budowlanego CO MOŻESZ ZYSKAĆ: - Pracę w dobrej atmosferze, w pozytywnym zespole - Możliwości rozwoju zawodowego - Kreatywną pracę przy projektach w technologii BIM, w której jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia. CV oraz portfolio prosimy przesyłać na adres studio@monopi.pl podając w tytule ?Rekrutacja - imię i nazwisko. Szczegóły na stronie www.monopi.pl - rekrutacja. Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MONOPI STUDIO, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MONOPI STUDIO moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.