projektpraca.eu

Asystent architekta Kielce

Tera Group Pracownia Architektoniczna sp. z o.o.
  • Dodano: 05 sierpnia 2019
  • Ważna do: 05 września 2019

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem i pozyskaniem interesujących tematów poszukujemy zaangażowanych i zdolnych kandydatów na stanowiska: ARCHITEKT oraz ASYSTENT ARCHITEKTA

Oferujemy:

      ?         dobre wynagrodzenie

      ?         pracę w profesjonalnym i kreatywnym zespole architektów oraz inżynierów budownictwa

      ?         możliwość odbycia praktyki projektowej oraz budowlanej

      ?         udział we wszelkich procedurach projektowych oraz urzędowych

Miejsce pracy: Kielce, Zdrojowa 19

    Prześlij swoje CV oraz portfolio na : pracownia@teragroup.pl

Wymagania

Szukamy osoby która posiada:

?         ukończone studia architektoniczne

?         biegłą znajomość programów m. in. AutoCad (mile widziany REVIT)

?         umiejętność samodzielnej pracy i zdolność do podejmowania decyzji