projektpraca.eu

Architekt/Asystent Architekta

Biuro architektoniczne
  • Dodano: 17 września 2021
  • Ważna do: 01 października 2021

Opis stanowiska pracy

Biuro Architektoniczne zatrudni Architekta z doświadczeniem do pracy w biurze w Kielcach oraz w Warszawie.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentów formalno-prawnych
  • Wykonywanie projektów architektoniczno ? budowlanych i technicznych oraz wykonawczych
  • Koordynacja prowadzonych projektów z branżami.

Wymagania wobec kandydata:

  • Bardzo dobra znajomość programów takich jak AutoCad i Revit, Sketchup +Vray,
  • Doświadczenie na stanowisku architekta/asystenta architekta minimum 2 lata,
  • Znajomość prawa budowlanego,
  • Samodzielność w prowadzeniu powierzonych projektów,
  • Wykształcenie kierunkowe Architektura lub Budownictwo.

Gwarantujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie od 3000 ? 4600 netto (w zależności od umiejętności i doświadczenia),
  • Pracę w młodym zespole architektów,
  • Udział w szkoleniach branżowych.

Nie zwlekaj i aplikuj do nas. To Ty zdecydujesz czy chcesz pracować w Kielcach czy w Warszawie.