projektpraca.eu

Aplikant radcowski - adwokacki

Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o.
  • Dodano: 10 czerwca 2020
  • Ważna do: 10 lipca 2020

Opis stanowiska pracy

Kancelaria odszkodowawcza poszukuje ambitnych osób o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu, którzy pragną wziąć na siebie odpowiedzialność i uczestniczyć w rozwoju naszej Kancelarii.

Miejsce pracy: Kielce

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (pakiet dodatkowych korzyści, np. karnet na siłownię, wyżywienie)
  • szansę na rozwój zawodowy i podwyższanie kwalifikacji zawodowych.

Wymagania

Wymagania:

  • status aplikanta,
  • umiejętność sporządzania pism procesowych, opiniowania umów.
  • dobra znajomość KC, KPC, ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych UFG i PBUK
  • dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu i zadań
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • wysoka kultura osobista i miła aparycja

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, zdjęciem, ewentualnie list motywacyjny) w tytule proszę wpisać "Aplikacja na stanowisko aplikant"