projektpraca.eu

Ankieter terenowy

4 ECO Sp. z o.o.
  • Dodano: 24 czerwca 2022
  • Ważna do: 08 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

Firma 4 ECO sp. z o.o. poszukuje:

Ankietera.

Jeżeli uczysz się, studiujesz lub chcesz nawiązywać nowe znajomości i zdobyć doświadczenie zawodowe, to jesteś dla nas idealnym Kandydatem

Dołącz do naszego teamu.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna przede wszystkim za:

Kontakt z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi,

Przeprowadzanie krótkich ankiet z klientami,

Obsługa przedsprzedażowa,

Współpraca z zespołem oraz z koordynatorem.

Wymagania:

komunikatywności,

zaangażowania w wykonywaną pracę,

pozytywnego nastawienia

nie wymagamy doświadczenia.

Oferujemy:

możliwość awansu,

pracę w młodym zespole,

pozytywną atmosferę.

elastyczny grafik stabilną stawkę 19,70/h + premię !

CV z dopiskiem Ankieter terenowy  prosimy przesyłać na adres:

karina.kaniewska@4-eco.pl

Pragniemy zadeklarować, iż pozyskane dane przetwarzamy zgodnie z krajowymi i europejskimi przepisami prawa oraz w warunkach zapewniających ich bezpieczeństwo. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest 4 ECO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, adres: ul. Pl. Niepodległości 1, 25-506 Kielce, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000754300, NIP: 9592015766, REGON: 381632584Pełny obowiązek informacyjny: https://4-eco.pl/polityka-prywatnosci/