projektpraca.eu

Animator czasu wolnego

AMID Prestige Mikołajczyk&Michoń sp.j.
  • Dodano: 21 marca 2019
  • Ważna do: 21 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska ? czym się będziesz zajmował?

-prowadzeniem zabaw dla dzieci, głównie dzieci niepełnosprawnych
-organizowaniem animacji dla dorosłych

Oferujemy ? co zyskasz zostając naszym pracownikiem?

-pracę w młodym i zgranym zespole
-pracę pełną wyzwań w rozwijającej się firmie
-perspektywy rozwoju i ambicji zawodowych

Wymagania

Oczekiwania ? jakie cechy powinieneś posiadać?

-łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi,
-pomysłowość, kreatywność, dobra energia
-dobra sprawność fizyczna
-umiejętność koordynowania oraz organizacji zabaw dla dzieci i animacji dla dorosłych
-odpowiedzialność oraz zdyscyplinowanie
-wysoka kultura osobista

Dodatkowe atuty ? co będzie mile widziane, ale nie jest konieczne?

-doświadczenie na podobnym stanowisku