projektpraca.eu

Analityk kredytowy

Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. z o.o.
  • Dodano: 28 listopada 2019
  • Ważna do: 28 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Badanie wiarygodności kredytowej pożyczkobiorców z segmentu MŚP na podstawie analizy wyników finansowych, wskaźników oraz prognoz
  • Ocena wartości i adekwatności proponowanych przez wnioskodawcę zabezpieczeń do poziomu ryzyka wnioskowanej pożyczki
  • Przygotowanie aplikacji pożyczkowej oraz propozycji decyzji pożyczkowej
  • Weryfikacja kompletności wniosków pożyczkobiorców
  • Monitorowanie ekspozycji pożyczkowych

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • Znajomość zagadnień związanych z analizą ekonomiczno ? finansową przedsiębiorstw z segmentu MŚP
  • Doświadczenie w obszarze analizy kredytowej przedsiębiorstw z segmentu MŚP
  • Zdolności analityczne i umiejętność precyzyjnego formułowania wniosków
  • Biegłość w posługiwaniu się programami pakietu Office: Excel, Word

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: sekretariat@fpws.eu

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

?Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia

27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji?.

W przypadku braku takiej klauzuli, kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte, bez powiadamiania osoby, której dane dotyczą.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1)  administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego  z siedzibą w Kielcach, al. IX Wieków Kielc 4, 25-516 Kielce,

2)  kontakt z Inspektorem Ochrony Danych ? sekretariat@fpws.eu,

3)  Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych

z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4)  Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 1 roku wyznaczony przez administratora,

5)  odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

6)  posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia. sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,

7)  ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,

8)  podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych będzie skutkować niemożliwością uczestnictwa w procesie rekrutacji,

9)  dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w formie profilowania.

Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami